Üye Girişi


SONSUZ OLASILIKLAR

/ Mike Dooley
Kitap Adı : SONSUZ OLASILIKLAR  
Çevirmen : Şebnem Tansu
Orjinal Adı : Infinite Possibilities (Türkçe)
Yayın Tarihi : 19 Ağustos 2016
ISBN : 9786053439448
Sayfa : 336
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Ne düşündüğüne dikkat et, düşünceler gerçekliğe dönüşür…

Bizler olasılıklar arasında sonsuz macera yaşama potansiyeliyle dolu, ruhani varlıklarız; kendi gerçekliğimizi, kaderimizi ve şansımızı yaratırız.
Sonsuz Olasılıklar, her birimizin gerçek amacını keşfetmesini sağlayan, hayal gücümüzü tutuşturan ve arzularımızı su yüzüne çıkaran canlı ve ilham verici bakış açıları sunuyor. Mike Dooley sayesinde hayallerimizin tesadüfi ya da önemsiz olmadığını, bize yaşayabileceğimiz hayatlar hakkında ipuçları verdiğini öğreneceksiniz. Kalbinizi ve zihninizi bir kez açtıktan sonra maneviyatın geleneksel anlamının ötesinde düşünmeye başlayacak ve hem hayatın ta kendisinin sonsuz bir macera olduğunu hem de kim olduğunuzu ve neden burada bulunduğunuzu keşfedeceksiniz.
Hepimizi evrenin sırlarına doğru derin bir keşif turuna çıkaran Sonsuz Olasılıklar, cesur ve tatmin edici bir yaşam tarzı için bize sayısız kapı aralıyor. Mike Dooley’nin rehberliğinde hayallerinizdeki hayatı bilinçle, sevgiyle ve zekice yaşayıp daha fazlasına meydan okumaya hazır olun.

“Bu kitap beni çok heyecanlandırdı! Mike Dooley hepimizin ruhuna kocaman, harika bir hediye vermiş. Tanrı’nın bizim için istediği şeyi bize açıkça göstermiş: sınırsız neşeyle dolu bir hayat!”
Neale Donald Walsch

“Sonsuz Olasılıklar, mükemmel zamanlamayla kaleme alınmış mükemmel bir kitap. Bilgelikle, cevaplarla ve yönlendirmelerle dolu. Değişim ve dönüşüm süreçlerinde herkese yardım edebilecek eşsiz bir birleşim. Bayıldım.” Ariane de Bonvoisin

“Bu kitap sizin yaşam biletiniz. Sonsuz Olasılıklar’ı okuduktan sonra hayata bir daha asla aynı pencereden bakamayacaksınız.”
James Van Praagh

“Büyük adamlar olarak nitelendirilen Anthony Robbins’in, Wayne Dyer’ın, Earl Nightingale’in ve diğerlerinin hayranıyım ama şunu fark ettim ki Dooley’nin kalemi hepsinden daha edebî ve bilgece.”
Los Angeles Entertainment Today


Sen hayat tuvalindeki görüntüleri
düşünce fırçasının darbeleriyle sürekli ama bilinçsizce yeniden düzenleyen ve
hiç uyumayan bir sanatçısın.

Mike Dooley’nin manifestosu olan Sonsuz Olasılıklar, illüzyonlarla dolu dünyamızda kalbimizin isteklerinin, özellikle de mutluluğun sınırlı olmadığını, daha fazla sevgi ve yeni olasılıklar deneyimlemenin de sadece hayal gücümüzle ve bu doğrultudaki eylemlerimizle sınırlı olduğunu söylüyor.
Hayallerimizi gerçekleştirmek zor değildir; önemli olan inanç, beklenti ve hepsinden öte evrendeki yerimizi bilmemizdir…

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Uluslararası vergi muhasebeciliği yaparken önce girişimci, sonra da“evren”için yazar olan Mike Dooley, TUT's Adventurers Club™'ı yönettiği Orlando, Florida'da yaşamaktadır. Her hafta yüz binlerce e-posta abonesine Notes from the Universe (Evrenden Notlar) adını verdiği mesajlarını yolluyor. Dooley, açıkladığı ilkeleri ve kavramları hem dünyayı gezerken hem de hayat, hayaller ve mutluluk hakkında konuşurken aktif olarak kullanmaktadır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler