Üye Girişi


Gün Işığında Bir Şarkı

/ Paullina Simons
Kitap Adı : Gün Işığında Bir Şarkı  
Çevirmen : Nil Bosna
Orjinal Adı : A Song in the Daylight (Türkçe)
Yayın Tarihi : Ağustos 2021
ISBN : 9786254101571
Sayfa : 800
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Çoksatan Bronz Atlı serisinin yazarı Paullina Simons’tan aşka, ihanete ve tutkunun bedeline dair nefes kesici bir roman.

“Ona baktığım zaman hayatımın ortasında değil, en başındayım...”

Larissa Stark’ın hayatta üstlendiği pek çok rol vardır: Bir eş, bir anne ve sadık bir arkadaştır. New Jersey’nin banliyölerindeki görünüşte muhteşem yaşamında mutlu olması gerekirken, kendini gitgide daha yalnız ve amaçsız hissetmektedir. Fakat bir gün şans eseri karşılaştığı gizemli bir yabancı, Larissa’nın kusursuz yaşantısını sonsuza dek değiştirir ve onun bugüne kadar körü körüne inandığı her şeyi sorgulamasına neden olur.

Günler geçtikçe yeni bir seçim yapması gereken Larissa en akla sığmayacak şeyi düşünmeye başlar ve eninde sonunda hayatının akışını değiştirecek soruya bir yanıt bulmaya çalışır: Bir yanda her şeyden çok sevdiği ailesi, bir yanda heyecan dolu bambaşka bir hayat olan bu yol ayrımında kalbinin tercihi ne olacaktır?

New Jersey’nin zengin banliyöleri, Manila’nın gecekondu mahalleleri ve Avustralya’nın ıssız, muhteşem taşralarında geçen Gün Işığında Bir Şarkı, bizi bir araya getiren bağlara ve birbirimizden ayıran arzulara dair etkileyici, unutulmayacak bir hikâye.


“Simons, romanlarında hiçbir ayrıntıyı vermekten kaçınmıyor, Larissa’nın fevri davranışlarının ve kararlarının yol açtığı çetrefilli sonuçları keşfederken kitabı elinizden bırakamayacaksınız. Uzun hikâyelere kendini kaptırmak isteyenler için mükemmel.”
Booklist

“Simons aile hayatının ve insan doğasının kırılganlığını gösteriyor ve dürüstlük ile sadakat gibi değerlerin önemini gözler önüne seriyor.”
Good Reading


PAULLINA SIMONS, Çoksatan Bronz Atlı serisinin yazarı Paullina Simons, 1963 yılında Leningrad’da dünyaya gelmiş ve yetmişli yılların başında ABD’ye göç etmiştir. Kansas Üniversitesi’nde siyasal bilgiler eğitimi almış olmasına rağmen tek hayali yazarlık olan Simons, kocası ve dört çocuğuyla birlikte New York yakınlarında yaşamaktadır.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler