Üye Girişi


Ayar - Program Serisi 5

/ Suzanne Young
Kitap Adı : Ayar - Program Serisi 5  
Çevirmen : Yelda Rasenfos
Orjinal Adı : The Adjustment (The Program - 5) (Türkçe)
Yayın Tarihi : Ağustos 2021
ISBN : 9786254100857
Sayfa : 392
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Tek tedavi hatırlamak.

Hatırlamadığınız Bir Hayata Nasıl Dönersiniz?

Tatum Masterson Program’a katılmamıştır. Anıları silinmemiş, benliğini korumak için savaşmak zorunda kalmamıştır. Ama uzun zamandır beraber olduğu, hayatının aşkı Weston götürüldüğünde Tatum bir şekilde onun aklında kalacağını, aşklarının bunu sağlayacak güçte olduğunu ummuştur.
Yanılmıştır.
Program’dan dönen herkes gibi Weston da her şeyi unutmuştur. Tatum’la geçirdiği yıllar ve Program onu almadan önce gizemli bir şekilde kaybolduğu bir hafta silinip gitmiştir.
Hafıza kaybına rağmen Tatum hatırlanmak için savaş verir. Tam da yeni bir aşka başlayacaklarken bir bağışçıdan anı aktarımı sağlayan yeni tedavi Ayar’dan haberdar olurlar. Risklere rağmen Tatum ve Weston tedaviye girmeye karar verir. Tatum birlikteliklerinin anılarını bağışlar.
Fakat anılar kişiden kişiye farklılık gösterir. Weston artık Tatum’la birlikteliğini hatırlamaktadır ama duyguları ile deneyimleri örtüşmemektedir. Bu tutarsızlık ona Program’dan bile fazla zarar vermeye başlar.
Birlikteliklerine dair gerçek açığa çıkmaya başlarken Tatum seçim yapmak zorundadır: Weston’ı onun gitmesine izin verecek kadar seviyor mudur yoksa birlikte kurdukları yaşama devam mı edecektir?
Ayar’a hazır olun.


“Toplumun genelini etkileyen bir kimlik bunalımı sırasında yaşanan karanlık bir aşk hikâyesi.”
Kirkus Reviews

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler