Üye Girişi


Sonuç Alma Sanatı: Başarılı Olmanın Önündeki Engelleri Ortadan Kaldırmak İçin 9

/ Joe Vitale
Kitap Adı : Sonuç Alma Sanatı: Başarılı Olmanın Önündeki Engelleri Ortadan Kaldırmak İçin 9  
Çevirmen : Elif Kayurtar
Orjinal Adı : The Art and Science of Results (Türkçe)
Yayın Tarihi : Ağustos 2021
ISBN : 9786254101212
Sayfa : 168
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

OLUMSUZ DÜŞÜNCELERİNİZDEN ARININ, MUCİZELERİN GERÇEKLEŞMESİNE İZİN VERİN

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz sır ne?

Bu muhteşem, ufuk açıcı ve etkileyici kitabında çoksatan kitapların yazarı, The Secret filminin yıldızlarından Joe Vitale, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak şaşırtıcı çözüm yollarından bahsediyor; üstelik bu, aklınıza gelebilecek en büyük hedef dahi olabilir!

Joe Vitale sizi zihninizdeki engellerden ve inançlardan arındıracak, hak ettiğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayacak bir yolculuğa çıkarıyor. Sonuç alma sanatını öğrenirken size liderlik etmesine izin verin.

Hayatınızı değiştirecek şu sorulara yanıtlar bulun:

• İstediğiniz sonuçlara ulaşmak neden bu kadar zor?
• Başarıya ulaşmanızın önündeki gizli engelleri ortadan kaldırmanın en hızlı yolu ne?
• İnançlar gerçekliği nasıl yaratır ve bu inançları nasıl değiştirebilirsiniz?
• Sonuçlara ulaşma sürecini hızlandıracak 9 “arınma” tekniği nedir?


“Tam da dünyanın nasıl işlediğini anladığınızı zannettiğinizde Joe Vitale çıkageliyor ve sizi bambaşka bir yere götürüyor. Sürükleyici, eğlenceli, aydınlatıcı ve… inanılmaz derecede zihin açıyor.”
Ian Percy


Joe Vitale, Hypnotic Marketing, Inc. adlı dijital pazarlama firmasının yöneticisidir ve Çekim Yasası Sırrı, Zero Limit, Sıfır Noktası, The Key, Uyanış Kursu, Mucize, Hatırlama Süreci, Mucizeleri Beklemek ve Uyanmış Milyoner gibi çeşitli çoksatan kitapların yazarıdır. Bir zamanlar evi bile olmayan ama şimdi milyonlarca hayranı tarafından Bay Ateş olarak bilinen ve insanları motive eden bir esin kaynağıdır. Dünyaca ünlü bir konuşmacı, müzisyen, şifacı ve film yıldızıdır, aynı zamanda modern ho’oponopono’nun ilk uygulayıcılarındandır.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Dr. Joe Vitale bir İnternet pazarlama firması olan Hypnotic Marketing Inc.'in başkanı ve anti-aging formüllerinin kanıtlanmasında uzman olan Frontier Nutritional Research Inc. Şirketinin kurucusu ortağıdır. Ünlü The Secret filminin yıldızlarından biridir. Şu anda burada sayamayacağımız kadar çok kitabın yazarıdır, bunların arasında en çok satan kitaplardan bir numara olan The Attractor Factor: Five Easy Step far Creating Wealth (or Anything Else) from the inside Out ve Life's Missing Instruction Manual: The Guidebook You Should Have Been Given at Birth ve Nightingale-Conant audio programı The Power ofOutrageous Marketing sayılabilir. Son yazdığı kitaplardan bazıları: Buying Trances: A New Psychology ofSales and Marketing, Hypnotic Writing, There's a Customer Born Every Minute, Meet and Grow Rich (Bili Hibbler ile birlikte), The Greatest Money-Making Secret in History Adventures Within, The Seven Lost Secrets of Success, The Secessful Coach (Terri Levine ve Larina Kase ile birlikte) ve The E-Code (Jo Han Mok ile birlikte). Bir sonraki kitapları Your Internet Cash Machine (Jillian Coleman ile birlikte) ve The Key: The Missing Secret to Attracting Whatever You Want olacaktır. Dr. Vitale'nin ücretsiz aylık e-gazetesi "News You Can Use"u almak için ana web sitesi www.mrfire.com'a üye olabilirsiniz. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler