Üye Girişi


Uyanmış Milyoner: Ruhsal Servet Hareketinin Bir Manifestosu

/ Joe Vitale
Kitap Adı : Uyanmış Milyoner: Ruhsal Servet Hareketinin Bir Manifestosu  
Çevirmen : Edip Sönmez
Orjinal Adı : The Awakened Millionaire: A Manifesto for the Spiritual Wealth Movement (Türkçe)
Yayın Tarihi : Ağustos 2020
ISBN : 9786052999325
Sayfa : 264
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Ekonomik ve spiritüel gelişiminizi küresel çapta değiştirecek radikal bir formül

Uyanmış Milyoner kişisel servetin, spiritüel gelişimin ve bunun sonucunda küresel dönüşümün yeni boyutlarında size rehberlik edecek pratik bir manifesto. Ünlü milyoner, çoksatan kitapların yazarı ve gişe rekorları kıran The Secret’ın yıldızı Joe Vitale tarafından geliştirilen bu tartışmalı formülle, çok az kişinin mümkün olabileceğine inandığı başarıları nasıl elde edeceğinizi öğrenecek, ikisinden de daha fazla elde edebilmek için para ile maneviyatı bir araya getirirken, dünyanın çaresizce ihtiyaç duyduğu bir iyilik gücünü açığa çıkaracaksınız. Bu kitap uyanmanız, harekete geçmeniz ve kendinizi tutkunuzun, servetinizin ve bir fark yaratma isteğinizin güçlü bir ifadesine dönüştürmeniz için bir eylem çağrısı. Bugünden itibaren gerçek bir Uyanmış Milyoner olmanız için bir davet.
İnsanların çoğu para ile maneviyatın bir araya gelemeyecek bir ikili olduğuna inansa da Dr. Vitale bu sosyal normları yıkıyor ve ruhsal gayenizle güçlendireceğiniz paranın gerçek doğasını gözler önüne seriyor. İlham verici, motive edici ve tartışmalara yol açan bu akıcı kitap, geçmişteki başarısızlıkları, mevcut finansal durumu veya gelecek için hedefleri ne olursa olsun herkesin kısa sürede sonuç almasını sağlayacak pratik adımlardan oluşuyor. Ancak Dr. Vitale’nin misyonu yalnızca sizi dönüştürmek değil; her hareketleriyle bir yandan dünyayı değiştirirken bir yandan da ekonomik ve spiritüel gelişimin yeni evrelerinin onlara getirdiği ruhsal memnuniyetle kişisel lükslerin tadını çıkaran bir Uyanmış Milyonerler topluluğu da yaratmak. İşte bu kitapta cevabını bulacağınız sorulardan bazıları:

• Tutku nasıl servete dönüştürülür?
• Para nasıl manevi bir araç haline getirilir?
• Dünyayı değiştirecek bir ruhsal misyon nasıl yaratılır?

Hem servet kazanmayı hem de maneviyatınızı güçlendirmeyi amaçlıyorsanız, formül bu kitapta saklı.


“Joe Vitale pazarlama, satış ve terfi konularında gerçek bir dâhi.”
Dan Kennedy

“Tam da dünyanın nasıl işlediğini anladığınızı zannettiğinizde Joe Vitale çıkageliyor ve sizi bambaşka bir yere götürüyor. Sürükleyici, eğlenceli, aydınlatıcı ve… inanılmaz derecede zihin açıyor.”
Ian Percy

“Tanıdığım başka hiç kimse, birisinin Barnum gibi bir Ana Fikir ortaya çıkarmasına ve sonra bu fikri gerçekleştirerek büyük bir fenomen, yani büyük para, ün, itibar ve ender bir küresel duruş haline getirmesine yardım edemez. Joe Vitale’nin akıl almaz başarılar listesine bakarak, işinin erbabı olduğunu anlayabilirsiniz.”
David Garfinkel

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Dr. Joe Vitale bir İnternet pazarlama firması olan Hypnotic Marketing Inc.'in başkanı ve anti-aging formüllerinin kanıtlanmasında uzman olan Frontier Nutritional Research Inc. Şirketinin kurucusu ortağıdır. Ünlü The Secret filminin yıldızlarından biridir. Şu anda burada sayamayacağımız kadar çok kitabın yazarıdır, bunların arasında en çok satan kitaplardan bir numara olan The Attractor Factor: Five Easy Step far Creating Wealth (or Anything Else) from the inside Out ve Life's Missing Instruction Manual: The Guidebook You Should Have Been Given at Birth ve Nightingale-Conant audio programı The Power ofOutrageous Marketing sayılabilir. Son yazdığı kitaplardan bazıları: Buying Trances: A New Psychology ofSales and Marketing, Hypnotic Writing, There's a Customer Born Every Minute, Meet and Grow Rich (Bili Hibbler ile birlikte), The Greatest Money-Making Secret in History Adventures Within, The Seven Lost Secrets of Success, The Secessful Coach (Terri Levine ve Larina Kase ile birlikte) ve The E-Code (Jo Han Mok ile birlikte). Bir sonraki kitapları Your Internet Cash Machine (Jillian Coleman ile birlikte) ve The Key: The Missing Secret to Attracting Whatever You Want olacaktır. Dr. Vitale'nin ücretsiz aylık e-gazetesi "News You Can Use"u almak için ana web sitesi www.mrfire.com'a üye olabilirsiniz. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler