Üye Girişi


E-Şifre: 34 İnternet Süperstarı, Sadece E-Posta Kullanarak Hemen Para Kazanmaya

/ Joe Vitale
Kitap Adı : E-Şifre: 34 İnternet Süperstarı, Sadece E-Posta Kullanarak Hemen Para Kazanmaya  
Çevirmen : Barış Satılmış
Orjinal Adı : The E-Code: 34 Internet Superstars Reveal 44 Ways To Make Money Online Almost Instantly— Using Only E-Mail! (Türkçe)
Yayın Tarihi : Ağustos 2021
ISBN : 9786254100376
Sayfa : 352
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Bugün gelirinizi zirveye çıkarmak için e-postayı kullanın!

E-Şifre otuz dört internet süperstarının bilgeliğini bir araya getiriyor ve sadece e-postanın gücünü kullanarak internetten nasıl para kazandıklarını gözler önüne seriyor. İçerdiği kısa ve öz bölümler birer para kazanma stratejisini ya da konseptini sunuyor ve maksimum kazanç elde etmek için onları nasıl uygulayabileceğinizi adım adım açıklıyor.

Satacak bir ürününüz veya hizmetiniz varsa, bu kitaptaki internet guruları size onu satmanın yolunu gösterecek. Kendinize ait özgün bir ürün fikriniz olmasa bile endişe etmeyin. Bu kitapta insanların satın almak isteyeceği bir ürün yaratmak için çok sayıda pratik ve etkili fikir bulacaksınız. Viral pazarlama ve çevrim içi açık artırmalar gibi taktikleri kullanarak herkes internetten ek gelir elde edebilir. Bu çabucak zengin olma senaryolarından biri değil; internetten para kazanmanın gerçek yol haritası! Az da olabilir çok da ama bu kitapla aşağıdakileri nasıl yapacağınızı öğrendiğinizde mutlaka para kazanırsınız:

* İnternette bir ürün geliştirmek ve satmak
* Müşterilerinizi hedeflemek
* Ürününüzü tanıtmak
* Niş kitlelere ürününüzü pazarlamak
* İnternette pazarlama iş planı geliştirmek

Girişimcilerden küçük işletme sahiplerine, ev hanımlarına ve inşaat işçilerine kadar herkes işe yaradığı kanıtlanmış basit e-pazarlama stratejileriyle kazançlarını artırabilir ya da ek gelir elde edebilir. İnternet herhangi bir konuda pazarlama, satış ve tanıtım için güçlü bir kaynaktır. Öyleyse bu gücü siz de kullanın! İnternet süperstarları ve pazarlama devleri tarafından kaleme alınan E-Şifre, hemen şimdi e-para kazanmaya başlamanıza yardımcı olacak bir rehber.

“Bu kitaptaki adımları, ipuçlarını ve tüyoları takip edin ve otuz gün içinde hatta daha kısa bir sürede internetten iyi miktarda para kazanın. Bu kitap sadece basit bir e-posta hesabı ve internet sayesinde herhangi bir insanın nasıl hızlı para kazanabileceğinin bir örneği. Doğru duydunuz. E-para kazanmak için internet sitenizin olmasına bile gerek yok.”
JOE VITALE

“E-şifre, e-zenginlerin mahzenlerinin kilidini açıyor. E-şifreye erişim kazanmak küçük insanı zengin etmek için elimizde kalan tek yol! E-şifreyi en iyi şekilde uygulayan, teorileri pratiğe döken kişiler bu kitapta bu şifreye erişim kazanmanız için size hangi doğru adımları atmanız gerektiğini anlatıyorlar.”
JO HAN MOK


Joe Vitale, Hypnotic Marketing, Inc. adlı dijital pazarlama firmasının yöneticisidir ve Çekim Yasası Sırrı, Zero Limit, Sıfır Noktası, The Key, Uyanış Kursu, Mucize, Hatırlama Süreci, Mucizeleri Beklemek ve Uyanmış Milyoner gibi çeşitli çoksatan kitapların yazarıdır. Bir zamanlar evi bile olmayan ama şimdi milyonlarca hayranı tarafından Bay Ateş olarak bilinen ve insanları motive eden bir esin kaynağıdır. Dünyaca ünlü bir konuşmacı, müzisyen, şifacı ve film yıldızıdır, aynı zamanda modern ho’oponopono’nun ilk uygulayıcılarındandır.

Jo Han Mok internet pazarlamacılığı kamplarında popüler bir konuşmacıdır. Sahneyi Ted Ciuba, Joe Vitale, Armand Morin, Peter Sun, Randy Charach, Carl Galleti, Kirt Christensen, Alex Mandossian, Frank Garon, Jeff Gardner, Michael Penland, David Garfinkel, Mike Stewart, Bill Harris, Brad Antin, Mal Emery, Brett McFall, Tom Hua, Paul Barrs ve David Cavanagh gibi çok sayıda ünlü isimle paylaşmıştır. Ayrıca rağbet gören bir internet pazarlamacılığı danışmanıdır ve dünyanın en iyi reklam yazarlarından biri olarak görülmektedir.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Dr. Joe Vitale bir İnternet pazarlama firması olan Hypnotic Marketing Inc.'in başkanı ve anti-aging formüllerinin kanıtlanmasında uzman olan Frontier Nutritional Research Inc. Şirketinin kurucusu ortağıdır. Ünlü The Secret filminin yıldızlarından biridir. Şu anda burada sayamayacağımız kadar çok kitabın yazarıdır, bunların arasında en çok satan kitaplardan bir numara olan The Attractor Factor: Five Easy Step far Creating Wealth (or Anything Else) from the inside Out ve Life's Missing Instruction Manual: The Guidebook You Should Have Been Given at Birth ve Nightingale-Conant audio programı The Power ofOutrageous Marketing sayılabilir. Son yazdığı kitaplardan bazıları: Buying Trances: A New Psychology ofSales and Marketing, Hypnotic Writing, There's a Customer Born Every Minute, Meet and Grow Rich (Bili Hibbler ile birlikte), The Greatest Money-Making Secret in History Adventures Within, The Seven Lost Secrets of Success, The Secessful Coach (Terri Levine ve Larina Kase ile birlikte) ve The E-Code (Jo Han Mok ile birlikte). Bir sonraki kitapları Your Internet Cash Machine (Jillian Coleman ile birlikte) ve The Key: The Missing Secret to Attracting Whatever You Want olacaktır. Dr. Vitale'nin ücretsiz aylık e-gazetesi "News You Can Use"u almak için ana web sitesi www.mrfire.com'a üye olabilirsiniz. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler