Üye Girişi


Çekim Yasası Sırrı -Cep Boy

/ Joe Vitale
Kitap Adı : Çekim Yasası Sırrı -Cep Boy  
Orjinal Adı : The Attractor Factor
Yayın Tarihi : Kasım 2009
ISBN : 978-605-4263-24-0
Sayfa : 280 Sayfa
Ebat : 10.5 x 17

Kitap Hakkında

Çekim Yasası Sırrı
Hayatınızı Sonsuza Kadar Değiştirecek Büyük Sırrı Keşfedin
Evrenin büyük mucizesi Çekim Yasası Sırrı
Kitaplarıyla tüm dünyada en çok okunan yazar ünvanını alan ve şuan çok satan Secret kitabının hazırlayıcılarından Joe Vitale'nin Amazon.Com ve Newyork Times'da 1 numara olan kitabı Türkçe'de....
"Borca batmıştım ve işim ile arabamı kaybetmiştim. Joe'nun Çekim Yasası'ndaki beş adımını 48 saatte keşfetikten sonra bana hiçbir şeye mal olmayan başka bir arabaya sahip oldum ve ilk serbest yazım projemi aldım. Beş aydan daha kısa bir sürede borcum kapandı, yepyeni bir SUB'a nakit ödeyerek sahip oldum, kendi online işime başladım, gelecekteki eşimle tanıştım ve Teksas'ın tepesindeki rüya gibi bir yerleşim yerine taşındım. Bu kitap dilediğiniz her şeyi hayatınıza çekmenizi sağlayacak-hızla! -Bill Hibbler, www.gigtime.com'un sahibi
"Joe Vitale'ın çalışmasını seviyorum! Çekim Yasası başarısız olan ve sonra tekrar muzafeer hale gelen birisi üzerinden başarının sırlarını açıklıyor. Eğlenceli ve kolay okunur derin bir gerçek. Onu kullanın ve hayatınızı sonsuza dek değiştirin!"
-Jilian Coleman, Başkan, www.GrantMeRich.com
Çok çalışıyorsunuz, doğru olan her şeyi yapıyorsunuz ve hâlâ çok nadir olarak istediğiniz sonuçları elde edebiliyorsunuz, değil mi? Sonuç elde etmek için mücadele ederken, bunu kolayca elde eden, yaşamı boyunca gülen ve başarılı olan şanslı insanlardan biri olmayı hayal ediyorsunuz, değil mi? Oysa bunu siz de başarabilirsiniz.
Joe Vitale "Çekim Yasası Sırları" kitabında sizin yaptığınız işe bağlı olmaksızın, herhangi bir konuda başarılı olmanın sırlarını açıklıyor! Onun amazon'da iki kez en çok satan kitaplar listesinin zirvesine ulaşan bu kitabı hem mutlu ve sağlıklı bir yaşam hem de iş hayatı için olağanüstü bir kendini keşfetme uygulaması sunuyor.
Beş basit basamak ile sizin rüyalarınız gerçeğe dönüşecek. Joe Vitale bunun için gerekli olan tek şeyin kendinizi sevmek, kendinize güvenmek ve kendinizi geliştirmek olduğunu belirtiyor. Refah Zekanızı belirledikten sonra etrafınızdaki tüm olumsuzlukların yok olup gittiğini ve bir mucizeler alanına yükseldiğinizi hissedeceksiniz. Değerli olan şeylere ulaşmanın yollarını öğreneceksiniz ve kendi kişisel mutluluğunuzun kayıp sırlarını elde edeceksiniz. Ve yaşam amaçlarınıza yeni, olumlu ve enerji veren bir şekilde nasıl bakmanız gerektiğini keşfedeceksiniz.
Beşinci basamağa ulaştığınız zaman, Nihai Sırrı anlamak için hazır olacaksınız-Bu sizin en fazla istediğiniz şeyi hızlı bir şekilde size getirecek olan varlık durumudur.
Sizin istediğiniz şey, ister zenginlik, aşk, saygınlık, büyük başarılar, isterse tüm bunlardan daha fazlası olsun, onlar artık sizin elinizdedir ve her zaman için sizin elinizde olacaktır. Onlar sizin doğduğunuzda kazanmış olduğunuz haklardır. "Çekim Yasası Sırrı" kitabını okuyun ve size miras kalan bu hakkı elde edin.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Dr. Joe Vitale bir İnternet pazarlama firması olan Hypnotic Marketing Inc.'in başkanı ve anti-aging formüllerinin kanıtlanmasında uzman olan Frontier Nutritional Research Inc. Şirketinin kurucusu ortağıdır. Ünlü The Secret filminin yıldızlarından biridir. Şu anda burada sayamayacağımız kadar çok kitabın yazarıdır, bunların arasında en çok satan kitaplardan bir numara olan The Attractor Factor: Five Easy Step far Creating Wealth (or Anything Else) from the inside Out ve Life's Missing Instruction Manual: The Guidebook You Should Have Been Given at Birth ve Nightingale-Conant audio programı The Power ofOutrageous Marketing sayılabilir. Son yazdığı kitaplardan bazıları: Buying Trances: A New Psychology ofSales and Marketing, Hypnotic Writing, There's a Customer Born Every Minute, Meet and Grow Rich (Bili Hibbler ile birlikte), The Greatest Money-Making Secret in History Adventures Within, The Seven Lost Secrets of Success, The Secessful Coach (Terri Levine ve Larina Kase ile birlikte) ve The E-Code (Jo Han Mok ile birlikte). Bir sonraki kitapları Your Internet Cash Machine (Jillian Coleman ile birlikte) ve The Key: The Missing Secret to Attracting Whatever You Want olacaktır. Dr. Vitale'nin ücretsiz aylık e-gazetesi "News You Can Use"u almak için ana web sitesi www.mrfire.com'a üye olabilirsiniz. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler