Üye Girişi


Çekim Yasası Sırrı

/ Joe Vitale
Kitap Adı : Çekim Yasası Sırrı  
Çevirmen : Elif Nihan Akbaş
Orjinal Adı : The Attractor Factor (Türkçe)
Yayın Tarihi : Ağustos 2021
ISBN : 9786254100307
Sayfa : 272
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Hayatınızı Değiştirecek Sırrı Keşfedin

5 Basit Adımda Servet Yaratın ya da
İstediğiniz Her Şeye Kavuşun

Gece gündüz demeden çalışıyor, her şeyi olması gerektiği gibi yapıyor ama elde etmeyi umduğunuz sonuçlara bir türlü ulaşamıyor musunuz? Ay sonunu getirmek için canınızı dişinize takarken, ömür boyu yüzünden tebessüm eksik olmamış ve başarılı olmak için zahmet çekmesi gerekmemiş gibi görünen o şanslı insanlardan biri olmayı mı hayal ediyorsunuz? Bu hayalinizi gerçekleştirmeniz mümkün!

Dünyaca ünlü yazar, dijital pazarlama öncüsü ve ruhani rehber Dr. Joe Vitale, Çekim Yasası Sırrı’nda herhangi bir başarının sizin yaptıklarınıza değil, varoluş durumunuza bağlı olduğunu ortaya koyuyor! Dr. Vitale, şimdi de herkesin hem özel hem de iş hayatında mutlu olması için klasikleşmiş spiritüel öz keşif uygulamaları ile etkisi kanıtlanmış pazarlama prensiplerini bir araya getirdiği olağanüstü bir rehberle karşımızda!

İnsana ufkunu açan ve yüreğini genişleten bir okuma deneyimi sunan bu eser, hem Dr. Vitale’nin fakirlikten zenginliğe uzanan gerçek hikâyesini hem de içsel huzura ve dışsal bolluğa ulaşmaları için rehberlik ettiği insanların dokunaklı öykülerini içeriyor. Tüm hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak uygulaması kolay, beş adımlık planı ilmek ilmek dokuyan Dr. Joe Vitale nüktedan ve cesaretlendirici üslubuyla size kendinizi sevmenin, iyileştirmenin, zenginleştirmenin ve geliştirmenin aslında ne kadar kolay olduğunu gösterecek.

Refah IQ’nuzu tespit etmenize yardımcı olduktan sonra Dr. Vitale size etrafınızı sımsıkı saran olumsuzlukların pençesinden nasıl kurtulacağınızı ve mucizelerin eksik olmadığı bir seviyeye nasıl yükseleceğinizi öğretecek. Değecek bir şeye kalkışmayı, kendi kişisel mutluluğunuzun kayıp sırrını arayıp bulmayı öğreneceksiniz. Hem kendinizin hem de başkalarının hedeflerini yeni, pozitif ve güçlü bir bakış açısıyla değerlendirmeye başlayacaksınız. Beşinci adıma ulaştığınızda, evrenin en çok istediğiniz şeyleri çabucak önünüze serdiği bir varoluş durumunda Nihai Sırrı öğrenmeye ve anlamaya hazır olacaksınız.

Arzuladığınız şey ister servet, sevgi, prestij ya da büyük başarılar olsun ister bunların hepsi olsun, fark etmez… Onlar zaten sizin, her zaman da sizindiler. Hepsi doğuştan hakkınız. Çekim Yasası Sırrı’nı okuyun ve hakkınız olan mirasa kavuşun.


“Neden bazı insanlar çok şanslı olup istedikleri her şeyi elde ederken diğerleri mücadele eder? Bu duruma dair bilmediğiniz ve değiştirebileceğiniz bir ‘sır’ mı var? Evet, kesinlikle. Joe Vitale de bu sırrı biliyor. Para ve refahla ilişkisini değiştirmek ya da sadece güzel bir okuma deneyimi yaşamak isteyen herkese Çekim Yasası Sırrı kitabını şiddetle tavsiye ederim.”
Bill Harris, Centerpointe Araştırma Enstitüsü’nün Kurucusu

“Çekim Yasası Sırrı insanların yüzüne âdeta tokat gibi inecek ve onları düşünmeye sevk edecek. Bu nihai kişisel gelişim rehberi herkesi kendine hayran bırakacak!”
Nerissa Oden, TheVideoQueen

“Bunun sadece bir kitap olmadığını bilin. Bu eser, içinizdeki dehayı ortaya çıkaracak anahtarı içeriyor ve o anahtarla isteklerinize çabucak ulaşabilirsiniz. Hemen okuyun.”
Craig Perrine, EasyMiracles

“Eğer ‘çalışkanlık’ bir zenginlik stratejisi olarak işe yarasaydı, o zaman her çalışkan bir multimilyoner olurdu. Eğer sadece hayal etmek size en derin arzularınızı getirseydi hepimiz (en azından uyuduğumuzda rüyalar âlemine daldığımız için) çılgınca mutlu olurduk. O zaman sağlığı, zenginliği ve mutluluğu sürdürmenin sırrı ne? Joe Vitale biliyor, ben de denedim, ikimizde de
(seçilmiş grubunda da) işe yaradı, şimdi sizde de işe yarayabilir! Sadece bu kitabı okuyun ve içindeki şaşırtıcı derecede basit talimatlara uyun.”
David Garfinkel, yazar

“Joe Vitale’nin güçlü ve hoş hikâye anlatımı ile sıra dışı öğretme kabiliyeti daha önce hiç Çekim Yasası Sırrı kitabında olduğu
kadar etkileyici bir şekilde bir araya gelmemişti. Bu kitabı yeryüzündeki herkes mutlaka okumalı çünkü şu hayatta amacımıza ulaşma ve tutkularımızı yaşama yoluyla hayatımıza bolluğu çekme konusundaki sonsuz kabiliyetimizden daha büyük bir şey öğrenebilir miyiz ki?”
Bob Doyle, yazar

“Joe’nun bütün kitaplarını severim ve Çekim Yasası Sırrı’nı okuduğumda yeni bir başarıya imza attığından şüphem yoktu. İşte herkesin beklediği kitap... Hayatınızda olmasını istediğiniz şeyleri kendinize çekmenin nedenlerini ve nasıllarını basit bir dille anlatıyor. Joe yine eşsiz tarzıyla, başarının sırlarını tüm çıplaklığıyla ortaya döküyor. Tüm sorularınızı cevaplayacak ve hayatınızı değiştirecek müthiş bir kitap. Mutlaka okuyun.”
Terri Levine, CoachingInstruction CEO’su ve yazar


Joe Vitale, Hypnotic Marketing, Inc. adlı dijital pazarlama firmasının yöneticisidir ve Zero Limit, Sıfır Noktası, The Key, E-Şifre, Uyanış Kursu, Mucize, Hatırlama Süreci, Mucizeleri Beklemek ve Uyanmış Milyoner gibi çeşitli çoksatan kitapların yazarıdır. Bir zamanlar evi bile olmayan ama şimdi milyonlarca hayranı tarafından Bay Ateş olarak bilinen ve insanları motive eden bir esin kaynağıdır. Dünyaca ünlü bir konuşmacı, müzisyen, şifacı ve film yıldızıdır, aynı zamanda modern ho’oponopono’nun ilk uygulayıcılarındandır.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Dr. Joe Vitale bir İnternet pazarlama firması olan Hypnotic Marketing Inc.'in başkanı ve anti-aging formüllerinin kanıtlanmasında uzman olan Frontier Nutritional Research Inc. Şirketinin kurucusu ortağıdır. Ünlü The Secret filminin yıldızlarından biridir. Şu anda burada sayamayacağımız kadar çok kitabın yazarıdır, bunların arasında en çok satan kitaplardan bir numara olan The Attractor Factor: Five Easy Step far Creating Wealth (or Anything Else) from the inside Out ve Life's Missing Instruction Manual: The Guidebook You Should Have Been Given at Birth ve Nightingale-Conant audio programı The Power ofOutrageous Marketing sayılabilir. Son yazdığı kitaplardan bazıları: Buying Trances: A New Psychology ofSales and Marketing, Hypnotic Writing, There's a Customer Born Every Minute, Meet and Grow Rich (Bili Hibbler ile birlikte), The Greatest Money-Making Secret in History Adventures Within, The Seven Lost Secrets of Success, The Secessful Coach (Terri Levine ve Larina Kase ile birlikte) ve The E-Code (Jo Han Mok ile birlikte). Bir sonraki kitapları Your Internet Cash Machine (Jillian Coleman ile birlikte) ve The Key: The Missing Secret to Attracting Whatever You Want olacaktır. Dr. Vitale'nin ücretsiz aylık e-gazetesi "News You Can Use"u almak için ana web sitesi www.mrfire.com'a üye olabilirsiniz. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler