Üye Girişi


DÜŞÜNCELERİNİ AKILLICA SEÇ

/ Mike Dooley
Kitap Adı : DÜŞÜNCELERİNİ AKILLICA SEÇ  
Çevirmen : Şebnem Tansu
Orjinal Adı : Choose Them Wisely (Türkçe)
Yayın Tarihi : 05 Ekim 2016
ISBN : 9786053439882
Sayfa : 208
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Yürüdüğün yoldan dolayı yolculuğu yargılama. Düşüncelerini akıllıca seç, düşünceler gerçekliğe dönüşür...

Hayallerimizdeki hayatı yaşamanın tek yolu sadece hayal etmek değildir. Yaşamak gerekir! Dürtüleri takip etmek, her taşın altına bakmak ve rüzgâr yelkenlerimizi yakalayabilsin diye hayatın içine karışmak... Hayaller ressam, evrense o resme hayat verendir. Öyleyse hayallerimizdeki hayat ile aramızdaki tek engel, düşüncelerimiz ve eylemlerimizdir.
Düşüncelerini Akıllıca Seç, Mike Dooley'nin bize hayallerimizi gerçeğe dönüştürmenin sırlarını anlatmak amacıyla şimdiye kadar ortaya koyduğu bütün çalışmaların temelinde yatan ilham verici fikirlerinden ve hayata anlam katan bakış açılarından oluşuyor. Bu kitapta yer alan aydınlatıcı mesajlar, Dooley'nin o güzel mizah anlayışının, bilgeliğinin ve pozitif yaşam değişikliklerine dair somut örneklerin kusursuz bir birleşimi...
Düşüncelerini Akıllıca Seç, daha iyi bir geleceğe uzanan yolları aydınlatmak üzere sevgiyle kaleme alınmış bir baş ucu kitabı..

“Mike Dooley'nin mesajlarını seviyorum. Her paragraf bana kendimi anında daha mutlu ve güçlü hissettiriyor. Bu kitabı okumak akıllıca bir seçim!”Cheryl Richardson

“Bu kitap hepimizin sahip olduğu o inanılmaz gücü ve güzelliği çok etkileyici bir dille anlatıyor. Yaratıcılığımızı ve kalbimizin sesini dinlemenin önemini hatırlatan kusursuz bir çalışma...” Marci Shimoff

SINIRSIZ, GİZEMLİ, GÜÇLÜ, GÖRKEMLİ; BUNLAR SENİN ZAMANDA VE MEKÂNDA
SAHİP OLDUĞUN EN BASİT ÖZELLİKLER…

Mike Dooley, düşüncelerin en çılgınca hayalleri bile gerçeğe dönüştürebileceğini hepimize öğreterek yaşam macerasının sırlarını gün yüzüne çıkarıyor. Ama gözden kaçırmamamız gereken çok önemli bir şey var: Eğer düşüncelerimiz her hâlükârda gerçeğe dönüşüyorsa akıllıca tercihler yapmamız gerekmez mi?
Düşüncelerini Akıllıca Seç, daha tatmin edici bir yaşam yolunda atılması gereken adımları canlı ve şiirsel bir dille açıklıyor. Her yeni güne heyecan verici bir yolculuğa çıkıyormuş gibi başlar ve kendimizi sonsuz olasılıklara açarsak her şey mümkün olabilir! Mike Dooley bu tutumu benimseyerek bizi potansiyelimizden tam anlamıyla faydalanabilmemiz için cesaretlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda da zekice esprilerle süslediği sözleriyle hayallerimizi hayata geçirmemize yardım ediyor.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Uluslararası vergi muhasebeciliği yaparken önce girişimci, sonra da“evren”için yazar olan Mike Dooley, TUT's Adventurers Club™'ı yönettiği Orlando, Florida'da yaşamaktadır. Her hafta yüz binlerce e-posta abonesine Notes from the Universe (Evrenden Notlar) adını verdiği mesajlarını yolluyor. Dooley, açıkladığı ilkeleri ve kavramları hem dünyayı gezerken hem de hayat, hayaller ve mutluluk hakkında konuşurken aktif olarak kullanmaktadır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler