Üye Girişi


Zihin Kontrol (Cep Boy)

/ Ömer Özkaya
Kitap Adı : Zihin Kontrol (Cep Boy)  
Orjinal Adı : Zihin Kontrol
Yayın Tarihi : Kasım 2009
ISBN : 978-605-4263-25-7
Sayfa : 560 Sayfa
Ebat : 10.5 x 17
Fiyatı : 9.90 TL

Kitap Hakkında

Zihin Kontrol
Dikkat!
Zihniniz Kontrol Altında Olabilir

"Radyohipnotik beyinler arası kontrol projesi, elektronik hipnoz yapmayı amaçlamaktır. Bu projede kişiye istemediği şeyleri yaptırmak mümkün hale gelecektir. Tuşlarla kontrol edilen insana neler yaptırılmaz ki!"
Prof. Dr. Nevzat Tarhan

"Hayatlarımıza yön veren olayların önceden kurgulanmış bir 'Üst Tasarıma' göre yönlendirilmiş olup olmadığını anlayabilmek elimizdedir. İşte elinizde tuttuğunuz bu kitap, arayışlarınızda yardımcı olabilecek bir kaynaktır..."
Aytunç Altındal, Araştırmacı - Yazar

"CIA'da senelerdir, 'Uyuyan Güzel' kod adlı bir araştırma operasyonu yürütü- lüyor. Amaç, insan beyninin uzaktan kumandası, yönetilmesi ve yönlendiril- mesi... Pentagon, bu operasyon hakkında hiçbir teknik bilgi vermiyor. Açıklama şu: 'Bugün ABD Başkanı bile bu araştırmalarla ilgili bilgi alamaz."
Sıtkı Uluç, AA Brüksel Temsilcisi

"EMF sinyalleri ile insanlar uzaktan tespit edildiği gibi öldürülebiliyor. Psikotronik silah 320 kilometre mesafeden insan üzerinde etki yapabiliyor, metabolizmayı etkileyerek ölüme yol açıyor."
Erol Erkmen, Tuvpo Başkanı

"Frekansla herhangi bir kimsenin beynine bir duyum (mesaj) gönderme teknolojik olarak mümkündür. Bu konu üzerinde gerek CIA gerekse KGB uzun zamandan beri çalışıyorlar. SSCB'de Komünist Parti'ye muhalif bazı kişiler, KGB'nin dalga harekatı yayınları sonucu ya intihar etmiş ya da delirmişlerdir...

CIA tarafından uyuşturucu ilaçlarla yapılan deneyler, ABD hükümetinin uyguladığı çok gizli zihin kontrol projesinin yalnızca bir kısmıdır. Bu deneyler binlerce kişi üzerinde 35 yıl devam etmiştir. Bu araştırmalar narkotik, hipnoz, elektronik olarak beynin uyarılması, alçak ses frekanslarıyla davranışların etkilenmesi ve davranış değişiklikleri terapisidir. Devletler parapsikolojik silahları, vatandaşlarını kendi ideolojik ve politik sistemleri içinde tutmak için veya diğer ülke insanlarının zihinlerini etkileyerek değiştirmek ve kendi gayelerine uygun yönlendirmek için kullanacaklardır..."
Walter Boward, Gazeteci - Yazar

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler