Üye Girişi


SENARYO

/ Arno Strobel
Kitap Adı : SENARYO  
Çevirmen : Saffet Günersel
Orjinal Adı : Das Skript (Türkçe)
Yayın Tarihi : Şubat 2020
ISBN : 9786052996881
Sayfa : 304
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Bir yazar
Öldürülen kadınlar
Psikopatça can alan bir katil
Ve insan derisine yazılan bir kitap
Nefes kesen bir gerilime hazır olun…

Bir cumartesi sabahı, Hamburglu genç bir öğrenci tuhaf bir paket alır, paket bir kitaba benzemektedir ama genç kadın böyle bir şey sipariş ettiğini hatırlamıyordur. Pakettekileri öğrendiğinde ise merak, yerini korkuya bırakacaktır çünkü içinden insan derisi üzerine yazılmış bir roman bölümü çıkar. Üzerinde yazan hikâye ise hastalıklı bir hayal gücünün ürünüdür.
Polisin ilk araştırmaları bu hikâyenin çoksatan gerilim romanları yazarı Christoph Jahn’a ait olduğunu ortaya çıkarır. Dahası Jahn’ın başka bir kitabından yola çıkan bir seri katil daha önce Köln’de benzer cinayetler işlemiştir. İki şehirdeki cinayetler de aynı kişinin elinden çıkıyor olabilir midir? Peki Jahn’ın cinayetlerle ilgisi nedir?
İkinci bir kadın kaçırılırken polis bu cinayetlerden Jahn dışında yarar sağlayabilecek kişileri bulmak için yayıncılık dünyasına yönelir. Bu kadınlar gerçekten bir kitabı ünlü etmek için mi öldürülüyordur?


“Sebastian Fitzek hayranlarının kaçırmaması gereken bir gerilim romanı.”
Jörg Kijanski

“Strobel’in Senaryo’su şeytani bir zekânın elinden çıkmış…”
krimi-couch

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

1962 yılında Almanya’nın Saarlouis kentinde doğan Arno Strobel üniversite eğitimini bilgisayar teknolojileri üzerine yaptı ve eğitiminin ardından büyük bir bankanın bilişim teknolojileri uzmanı olarak çalışmaya başladı. İlk romanı olan Magus – Die Bruderschaff (Rahip-Tarikat) isimli gerilim romanıyla yazarlık dünyasına adım attı. Bugüne kadar yayınlanmış on romanı bulunan yazar, eşi ve üç çocuğuyla birlikte Almanya’nın en eski şehri olan Trier’de yaşamaktadır ve 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler