Üye Girişi


ON BİN GÖKYÜZÜ (Ciltli) - ATEŞKUŞU SERİSİ 2

/ Claudia Gray
Kitap Adı : ON BİN GÖKYÜZÜ (Ciltli) - ATEŞKUŞU SERİSİ 2  
Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan
Orjinal Adı : The Thousand Skies Above You (İngilizce)
Yayın Tarihi : 16 Mart 2018
ISBN : 9786052994313
Sayfa : 408 Sayfa
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

On Bin Dünya.
On Bin Düşman.
Tek Aşk.


Bir başka boyuta ilk yolculuğumda niyetim can almaktı. Şimdiyse hayat kurtarmaya çalışıyorum.
Ama bunu yapabilmek için önce kendimi kurtarmalıyım. Şu anda, Ortaçağ Roması’nın labirentimsi sokaklarında kazığa bağlanıp yakılmamak için var gücümle koşuyorum.
Alternatif evrenler arasında seyahat etmenin dur durak bilmeyen eğlencesine hoş geldiniz.

“Çekici karakterler, bolca gerilim ve bir sonraki kitabı iple çekmenize neden olacak son, öyküyü daha da cazip kılıyor.”
School Library Journal

“Farklı dünyalar ustaca planlanıp beceriyle tasvir edilmiş, heyecan ve gerilim dolu. Bu seri, okurların zaman yolculuğunun mümkün olduğu harika bir evrene kaçmasını sağlıyor.”
VOYAMARGUERITE CANE annesi, babası, sevgilisi Paul ve arkadaşı Theo’nun muhteşem icadı Ateşkuşu sayesinde başka boyutlara seyahat ederek imkânsızı başarmıştır. Aynı zamanda Ateşkuşu uğruna adam kaçırmayı, şantaj yapmayı, hatta cinayet işlemeyi göze alacak düşmanların da dikkatini çekmiştir.

Paul’ün ruhu parçalanıp dörde bölününce Marguerite parçaları, hapsoldukları diğer boyutlardaki Paul’lerden toplayıp erkek arkadaşını kurtarmak için tüm tehlikelere göğüs gerer. Dâhi Theo’nun da yardımıyla Ateşkuşu ve Paul’ü kurtarmak için bir plan yapar ama planın başarıya ulaşması bir başka dâhiyi zekâsıyla alt etmesine ve hem kendi hayatlarını hem de başka boyutlardaki versiyonlarının hayatlarını tehlikeye atmalarına bağlıdır.

Yolculukları onları karşılaştıkları en tehlikeli evrenlere götürecektir: kuşatma altında bir San Francisco, New York’un yeraltı dünyası, başka bir Marguerite’in şoke edici bir sır sakladığı ışıldayan Paris. Her sıçrama Marguerite’i, sevdiği adamı kurtarmaya bir adım daha yaklaştırsa da ortaya çıkan karanlık gerçekler ona, her boyutta karşılaştığı değişmeyen tek şeyi, birbirlerine duydukları aşkı sorgulatacaktır...

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler