Üye Girişi


MUCİZE - Film Özel Baskı (Ciltli)

/ R.J Palacio
Kitap Adı : MUCİZE - Film Özel Baskı (Ciltli)  
Çevirmen : Berna Sirman
Orjinal Adı : Wonder (İngilizce)
Yayın Tarihi : 08 Aralık 2017
ISBN : 9786052993637
Sayfa : 360
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

8 milyondan fazla okur, “Nazik Olmayı Seç” hareketinin öncüsü Mucize’nin mucizesine kapıldı. Şimdiyse Auggie hikâyesini başrollerinde JULIA ROBERTS, OWEN WILSON ve
JACOB TREMBLAY’nin yer aldığı filmle paylaşıyor…

August (Auggie) Pullman yüzünde fiziksel bir bozuklukla doğduğu için, normal bir okula gidemiyordu… şimdiye kadar. Yakında Beecher Ortaokulu’nda beşinci sınıfa başlayacak ve ömrünüzde bir kere bile “yeni çocuk” olduysanız, bunun ne kadar zorlu olduğunu tahmin edebilirsiniz. Dondurma yemek ve Xbox’ında oyun oynamak gibi sıradan şeyleri seven Auggie aslında sadece sıradışı yüzü olan, sıradan bir çocuk. Peki, yeni sınıf arkadaşlarını, görünüşünün ardında kendisinin de onlar gibi olduğuna ikna edebilecek mi?

“Anlamlı ve unutulmaz.”
The New York Times

“Palacio’nun mucize gibi bu ilk romanı, desteklemekten kendinizi alamayacağınız karakterlerle dolu, sürükleyici ve çok neşeli.”
Entertainment Weekly

“Sessiz bir dönüşüme dair harika, eğlenceli ve zaman zaman gözlerinizi dolduracak bir roman.”
The Wall Street Journal

“İlk kitaplar nadiren bu kadar etkileyicidir; tek isteğiniz kalabalıktaki herhangi bir yüz olmakken, elinizde olmayan bir farktan dolayı dışlanmaya dair, okurların gözünü ve yüreğini açma gücüne sahip, nadide bir hikâye.”
Publishers Weekly

“Mucize, sevgi, hüzün ve insan yaşamının değeri hakkında çok güzel bir hikâye. Okuduktan sonra daha iyi bir insan olmayı
istememek mümkün değil.”
Patricia Reilly Giff, Newbery ödüllü yazar

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Gündüzleri grafik tasarım, geceleri yazarlık yapan Palacio, kocası, iki oğlu ve köpeği Ayı'yla New York'ta yaşıyor. Tüm dünyada iki milyondan fazla satan Mucize yazarın ilk romanıdır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler