Üye Girişi


İÇİMDEKİ SEN

/ Susanna Ernst
Kitap Adı : İÇİMDEKİ SEN  
Çevirmen : Regaip Minareci
Orjinal Adı : Deine Seele in mir (Türkçe)
Yayın Tarihi : 27 Eylül 2016
ISBN : 9786053439752
Sayfa : 432
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Sen benim en büyük mucizemsin. Bu hikâye başka bir sonu hak ediyor; bizim sonumuzu...

Matt, o güzel kiraz ağacının altında Amy'ye bir kucak dolusu çiçekle evlenme teklifi ettiğinde henüz sekiz yaşındadır. Altın saçlı, bal kokulu, özgür ruhlu Amy'ye... Onlarınki çocukluk aşklarının en büyüğüdür. Fakat bu büyük aşkın öyküsü, küçük kızın vahşice bir saldırıya kurban gitmesiyle yarım kalır.
Aradan geçen yirmi bir yıl, Matt'in Amy'ye özlemini biraz olsun dindirememiştir. Başarılı bir masör olarak dokunduğu insanların içini okuyabilmek gibi özel bir yeteneği olan genç adam, kendi acılarına ve yalnızlığına çare bulamamakta, belirsiz bir geleceğe doğru yol almaktadır. Ne olduğunu bilmese de onu çağıran bir şey vardır; belli belirsiz bir hayal, belki de bir mucize... Ve Matt, çok sevdiği hastalarından birinin yirmi bir yaşındaki otistik kızı Julie'ye yardım etmek için dokunduğu gün, o mucizenin ne olduğunu anlar.
Bazı kalpleri ölüm bile ayıramaz derler, aşk bir kelebeğin kanadında bile gelip konar insanın kalbine. Belki de hep oradadır ama sadece mucizeleri görebilenler yakalar onu. Aşk ve hayat, mucizenin ta kendisidir. Sevgiyle çarpan bu iki küçük kalbin hikâyesi de umudu müjdeleyen aşk kadar mucizevi ve masalsı ama hayatın ta kendisi kadar şaşırtıcı ve güçlü...

“Bu kitaba resmen âşık oldum... Matt ve Amy'nin bana yıllar boyunca eşlik edeceğine eminim.”
Kossis-welt.de

“E-kitap fenomeni sonunda kitap olarak basıldı! Mendillerinizi hazırlayın.”
Neue Woche

“Hayatımda bir sürü roman okudum ve maalesef okunan çoğu kitap ‘doğal olarak’ unutuluyor. Ancak bazen insanın karşısına öyle hikâyeler ve karakterler çıkıyor ki onların etkisinden kurtulmak hiç de kolay olmuyor. İçimdeki Sen de o öykülerden biri. Bu kitabı anlatabilmek için en iyisi yine kendisine başvurmak: ‘Bazen bir anın güzelliği o kadar ağır olur ki onu taşıyamazsınız.’ İşte bu olağanüstü aşk hikâyesi de benim için öyle bir andı. Teşekkürler Susanna!”
Kossis-welt.de

“İçimdeki Sen, beni hiç beklemediğim kadar etkiledi. Kitabı neredeyse hiç elimden bırakamadım. Hatta bir süre sonra gerçekten öykünün içine girdiğimi ve her bir duyguya tek tek dokunabildiğimi fark ettim. Korku, hüzün, mutluluk ve aşk o kadar somut ve gerçekçi bir şekilde dile getirilmişti ki… Bu kitabı uzun bir süre aklımdan da kalbimden de çıkaramayacağımdan eminim. Âdeta içime işledi…”
Blog Fantasie-und-träumerei

“Doğaüstü bir aşk hikâyesi… Bir parça erotizm, zekice çıkarımlar ve fazlasıyla duygu ve gerilim yüklü bir roman. En katı kalbi bile yumuşatacaktır.”
Blog Bookscolorsandflavor

“Çok dokunaklı.”
Lea

“Muhteşem bir aşk hikâyesi.”
Passauer Neue Presse

“Oldukça akıcı bir üslup ve insanın ruhuna seslenen, dokunaklı bir öykü. Muhteşem!”
Vorablesen.de

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Susanna Ernst, 1980 yılında Almanya'nın Bonn şehrinde dünyaya gelmiştir. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler