Üye Girişi


DÖNÜŞÜM SERİSİ ÖZEL KUTULU SET (6 Kitap)

/ Rachel Vincent
Kitap Adı : DÖNÜŞÜM SERİSİ ÖZEL KUTULU SET (6 Kitap)  
Çevirmen : Sibel Bayındır & Esra Doyuk
Yayın Tarihi : 30 Mart 2016
ISBN : 978-605-343-768-0
Sayfa :
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

SERSERİ
Dönüşüm Serisi - 1

Ateşli, dişi… ve kedi.
BUFFY İLE KEDİ KIZ’IN BULUŞMASINA HAZIR MISINIZ?

Tepeden tırnağa Amerikalı bir yüksek lisans öğrencisi gibi görünüyorum. Ama ben kedi adam soyundanım; isteyince kocaman bir kediye dönüşebiliyorum. İki farklı dünyam var.
Ailem ve Gurur sürüm benim için planlar yaptıysa da, türümün devamını getirmem adına yapılan bütün bu baskılardan kaçtım ve kendime normal bir hayat kurdum. Ta ki o Serseri’nin saldırdığı geceye kadar.
Serseriler hakkında uyarılmıştım; bunlar, devamlı benim gibi çekici, dişi ve doğurgan kediler arayan, Gurur sürülerine bağlı olmayan kedi adamlardı. Ben karşıma çıkanla baş edebilmiştim, ama sonradan iki bekâr hemcinsimin ortadan kaybolduğunu öğrendim.
Gurur sürümün beni geri çağırması için bu tehlike sinyali yeterliydi Güya bu kendi güvenliğim içindi. Ya, tabii. Ama ben uysal bir yavru kedi değilim. Arkadaşlarımı bulmak için karşıma her ne ya da her kim çıkarsa çıksın üstesinden geleceğim. Kollayın kendinizi, Serseriler… çünkü keskin pençelerim var ve onları kullanmaktan çekinmem.
“Etkileyici ve heyecanlı, karanlık ve unutulmaz. Serseri mutlaka okunmalı. Baştan sona bayılacaksınız.”
Gena Showalter
“Roman kahramanına ve aksiyona bayıldım. Serinin bir sonraki kitabını okumayı dört gözle bekleyeceksiniz.”
Charlaine Harris

KAÇAK
Dönüşüm Serisi - 2

Tehlikeli, inatçı… ve kedi
KEDİLER HER ZAMAN DÖRT AYAK ÜSTÜNE DÜŞMÜYORMUŞ…

Bunu herkesten iyi bilmem gerekir. Yeniden Gurur sürüsüne katıldığımdan beri büyük kararlar aldım ve belki de bu kararlardan daha büyük hatalar yaptım...
Babamın adamları arasındaki ilk ve tek dişi olarak, liderime, sürüme ve kendime kanıtlayacak çok şeyim var. Yine de mesai saatlerimin dışında hem işte hem de özel hayatımda partnerim olan Marc’la geçirilebilecek hoş vakit için gereken enerjiyi buluyorum.
Ama bütün hatalarımı geride bırakmadım. Düşünmeden yaptığım korkunç bir hata bana üstesinden gelebileceğimden çok daha fazlasına mal olabilir…
“Bu kitaptan ne kadar çok keyif aldığımı kelimelerle ifade edemem. Kaçak, okuyabilmek için her şeyi bir kenara bırakacağınız kitaplardan. Şiddetle tavsiye ediyorum!”
CK2S Kwips and Kritiques

GURUR
Dönüşüm Serisi - 3

Küstah, cesur… ve kedi.
YA HAYATIMIN AŞKINI SONSUZA DEK KAYBEDECEĞİM YA DA ÖLDÜRÜLECEĞİM. SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ SEÇERDİNİZ?

Yargılanıyorum. Eski erkek arkadaşıma enfeksiyon bulaştırmak ve suçumu örtbas etmek için onu öldürmekle suçlanıyorum. Bir insana enfeksiyon bulaştırmak, cinayet işlemek ve varlığımızın bir insana ifşa edilmesiyle birlikte Gurur sürüleri tarafından ölüm cezası gerektiren üç suçtan biri kabul ediliyor.
Üçte iki tamam… başım belada. Umarım kedilerin gerçekten de dokuz canı vardır…

TUZAK
Dönüşüm Serisi - 4

Tutkulu, öfkeli… ve kedi
TUZAKLARIN PENÇESİNE DÜŞMÜŞ BİR AŞK VE SEVDİKLERİ İÇİN HER ŞEYİ GÖZE ALAN BİR KADIN…

Bazen kedi fare oyunu aslında bir oyun değildir…
Oyun mu? Ne demezsiniz. Gurur sürüm dört bir yandan gelen saldırılarla karşı karşıya, babamın otoritesi sorgulanıyor ve sevgilim sürgünde. Yani Marc’ın muhteşem yüzünü aylardır görmedim. Üstelik korumam altında yeni anne olmuş bir kadın ve ben her şeyi bilirim diyen bir genç kız varken, onu tekrar görmekle ilgili hayal kurmak için vaktim de yok.
Bütün bunlar yetmezmiş gibi, uzun zamandır beklediğimiz kavuşma anımız serserilerin gerçekleştirdiği korkunç bir tuzakla mahvoluyor. Şimdiyse sürümüz saldırı altında ve Marc kayıp. Savaş yaklaşıyor ve sahip olduğum her türlü beceri ve akla ihtiyacım olacak, aksi takdirde ailem tamamen dağılabilir. Sonsuza kadar.
“Başından sonuna kadar bu kitaba bayıldım.”
Gena Showalter

DÖNÜŞÜM
Dönüşüm Serisi - 5

Güçlü, hırslı… ve kedi.
HAVADA TEHLİKE KOKUSU VAR…
İlk kadın lider adamı olmak kolay değil. Giderek daha fazla yaralanıyorum ama aynı zamanda güçleniyorum. Ya özel hayatım? Orası karışık. Zaten karar vermek zorunda kalınan her konu öyle değil midir? Ağabeyimin ölümünden ve babamın suçlanmasından bu yana, daha çok kan dökülmemesi için yapabileceğim tek şey de karar vermek. Gurur sürümüze vahşi gökgürültüsü kuşları saldırdı ve yeni düşmanlarımızla barış yapabilmek için tek şansımız, eski rakibimizin açığını yakalamak.
Kayıplarımız giderek artar ve ihanet dört bir yanımızı sararken içgüdülerim, bir karara varmadan önce dikkatli olmamı söyleyip duruyor fakat kendime güvenmekten ve adım atmaktan başka çaremin olmadığını da biliyorum…

LİDER
Dönüşüm Serisi - 6

Korkusuz, dişli... ve kedi.
İHTİRAS, İNTİKAM VE ADALET.
GURUR’UN SON SAVAŞ BAŞLAMAK ÜZERE…

Jace, Marc ve ben acımasız Konsey tarafından haneye tecavüz, adam kaçırma, cinayet ve ihanetle suçlanıyoruz. Kısacası çok meşguldük. Ama artık ağabeyimin intikamını alıp Konsey’in içine sızan kötülüğü söküp atma vakti geldi.
Bu iş kolay olmayacak ve kayıplar kaçınılmaz gibi görünüyor. Fakat bedeli ne olursa olsun Gurur sürümü korumaya söz verdim. Sırtımda hedef tahtası, yanımda Marc’la her şeyi sonsuza kadar değiştirebilecek o son yüzleşmeye doğru ilerliyorum. Hazır olup olmadığımı bilmeden…
Sonuçta hayat, hazır olmanızı beklemez.

Seri Sıralaması ve Çeviriler;

1. Serseri - Sibel Bayındır
2. Kaçak - Esra Doyuk
3. Gurur - Esra Doyuk
4. Tuzak - Esra Doyuk
5. Dönüşüm - Esra Doyuk
6. Lider - Esra Doyuk

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler