Üye Girişi


Düşler Evi

/ Brenda Joyce
Kitap Adı : Düşler Evi  
Çevirmen : Burcu Bingül
Orjinal Adı : House of Dreams (İngilizce)
Yayın Tarihi : Kasım 2020
ISBN : 9786052997048
Sayfa : 504
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Tutku Hiç Bu Kadar Karanlık

Ve İhanet Hiç Bu Kadar Tehlikeli Olmamıştı...Cassandra de Warenne, günlerini sakin bir İngiliz malikânesinde yeğenine bakarak geçirirken kız kardeşi göz kamaştıran bir yüksek sosyete hayatı yaşamaktadır. Cass, Tracey’nin son sevgilisi Antonio de la Barca’yla tanıştığı anda güçlü bir çekim hissetmiştir. Bu çekim hayal edebileceğinden çok daha derin, etkili ve tehlikeli bir şeyin habercisidir. Çünkü de Warenne ile de la Barca ailelerinin, dört yüz elli yıl önce ailesi, sevgilisi ve arkadaşlarının ihanetine uğrayan Isabel adlı bir kadına dayanan ve korkunç kalp kırıklıkları, rekabet ve kanla dolu karmaşık bir tarihi vardır. Günümüzdeyse Isabel öteki dünyadan, iki aileyi son bir kez bir araya getirip intikamını almaya çalışacaktır.

Son sayfasına kadar etkisinden kurtulamayacağınız büyüleyici bir aşk ve korku hikâyesi...“Huzursuz bir hayalet, soyundan gelenlere musallat olarak çok uzak bir geçmişteki ihanetin intikamını almaya çalışıyor…

Okurları mest edeceği kesin.”

Kirkus Reviews“Gerçekçi karakterler ve Orta Çağ saray hayatı entrikaları… Romantizmle sonlanan bu gerilimin keyfini çıkarın.”

Publishers Weekly“Hayalet öykülerini ve ruh ikizi romanlarını sevenler Düşler Evi’ne bayılacaklar. Bu eser Gotik bir cevher.”

People

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

http://www.brendajoyce.com/ 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler