Üye Girişi


ÖZGÜRLÜĞÜN ELLİ TONU

/ E L James
Kitap Adı : ÖZGÜRLÜĞÜN ELLİ TONU  
Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan
Orjinal Adı : Fifty Shades Freed (İngilizce)
Yayın Tarihi : Kasım 2012
ISBN : 978-605-343-017-9
Sayfa : 704
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı…
Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak

Anastasia Steele’in ne istediğini bilen, göz alıcı iş adamı Christian Grey’le tanışması, her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christian’ın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan, ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana, daha derin bir bağlılık istiyordur. Onu yanında tutmaya kararlı olan Christian, bunu kabul eder.
Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, Grey’i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Anastasia’nın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Grey’in yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi, Grey’inse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir.
Ama geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana’nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür…

Okur Yorumları

0 gncfbizmir 27 11 2012
özgürlüğün elli tonunu sabırsızlıkla bekliyorum ve bu kadar yakın zamanda satışa sunulacak olması ayrıca mükemmel birşey :)
0 deniz-ç 14 12 2012
yazarın dediği gibi,hayallerde olan aşkı ihtirası seks i intikamı işlemiş.Ana'nın silah kullanımı ve kendini savunması tipik türk kadını örneği gibi. ama aşırı kontrol manyağı ile kurduğu ilişki biraz hayal ötesi. acaba gerçekden böle bir kadınla tanışıp aşk yaşarmıyım?.
0 nurcengiz 14 01 2014
Müthiş bi seri surukleyici ve romantik bir ask hikayesi bence mutlaka okunmali.
0 deniz. 29 01 2015
harika bir roman kesinlikle tavsiye ediyorum icindeki aşk ve dram çok güzel bir adamın 28 yaşına kadar aşk nedir bilmeyişi aşık olduğunu bilmemesi ve ardından gelişen çok güzel olaylar yazar cidden okurları başka bir dünyaya çekiyor.
Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

E L James, West London’da yaşayan eski bir televizyon yapımcısı ve iki çocuk annesidir. Çocukluğunda beri insanların âşık olacakları hikâyeler yazma hayalini kurmuş ama ailesine ve kariyerine odaklanmak için bu hayallerini ertelemiştir. En sonunda cesaretini toplamış ve ilk romanı Grinin Elli Tonu romanını okuyucularla buluşturmuştur. Yayıma hazırlanmakta olan Karanlığın Elli Tonu ve Özgürlüğün Elli Tonu kitaplarının da yazarıdır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler