Üye Girişi


Kutsal Kemikler- Cep Boy

/ Mıchael Byrnes
Kitap Adı : Kutsal Kemikler- Cep Boy  
Orjinal Adı : The Sacred Bones (İngilizce)
Yayın Tarihi : Temmuz 2009
ISBN : 978-605-5943-95-0
Sayfa : 470 Sayfa
Ebat : 10.5X17
Fiyatı : 9.90 TL

Kitap Hakkında

kutsal kemikler
casusluk, cinayet, komplo kutsal olmayan üçlü

İşte nihayet Dan Brown ve Da Vıncı'nin Şifresi'ne ciddi bir rakip çıktı.
Publishing News
Tarihin En Karanlık Sırrı...
Bir İnsan İskeleti...
İsrail, Vatikan Ve Filistin...
Tevrat, İncil Ve Kur'an...
Din Adamları, Casuslar Ve Bilim Adamları...

Kudüs patlamak üzere olan saatli bir bomba... Üç büyük dinin kutsal mekanı olan Kudüs'te Hıristiyanları, Müslümanları ve Yahudileri korkunç entrikaların içine sürükleyen bir gizem diriliyor.
Eski bir eser Kutsal Tapınak'tan çalınır. 13 İsrail askeri ölür ve Filistinliler bu kutsal yere yapılan saygısızlık karşısında çok öfkelenir. İki taraf arasındaki gerilim daha da yükselir. Huzursuzluğun kanlı boyutlara ulaşmaması için dedektiflerin zamana karşı yarışmaları gerekmektedir.
Bu esnada Amerikan bilimci Charlotte Hennesey ve İtalyan antropolog Giovanni Bersei gizlice Vatikan Şehri'ne çağrılarak tarihin en karanlık sırrını açığa çıkarabilecek olan arkeolojik hazineyi incelemekle görevlendirilirler: Çarmıha gerilme izleri taşıyan yaklaşık 2000 yıllık bir insan iskeleti...
Vatikan güvenlik uzmanı Salvatore Conte'nin her hareketini izlediği Charlotte Hennesey, zamanla yarışarak insanoğlunun inancının temellerini tehdit etmekte olan şaşırtıcı gerçeği ortaya çıkarmak zorundadır. Karşı karşıya olduğu daha acil bir soru ise Vatikan'ın bu bilgilerin ve kendisinin serbest kalmasına izin verip vermeyeceğidir.

Kutsal Kemikler adlı romanında yazar Michael Byrnes efsanelerin, günümüz dünyasının tartışmalı entrika, komplo, cinayet ve modern teknolojisinin büyüleyici karışımını ve hatta mükemmel birleşimini sizlere bir çırpıda okuyacağınız şekilde sunuyor.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler