Üye Girişi


İÇGÜDÜ

/ Jeremy Robinson
Kitap Adı : İÇGÜDÜ  
Çevirmen : Zeliha Babayigit
Orjinal Adı : Instinct (İngilizce)
Yayın Tarihi : Kasım 2013
ISBN : 978-605-343-167-1
Sayfa : 448
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

“İçgüdü sizi zayıf noktanızdan vuran, saf adrenalinden şiddetli bir humma gibi.”
—Thomas Greanias

Ölümcül bir virüs dünyayı tehdit etmektedir. Sağlıklı insanlar hiçbir ön belirti olmaksızın ölmeye başlar. Virüs son derece bulaşıcıdır, hiçbir şey onu durduramaz. Jack Sigler ve Satranç Takımı bu virüse karşı çare bulma arayışını üstlenirler.

Bu arayış onları Vietnam'ın balta girmemiş ormanlarına götürür ve burada hem insanlığın beşiğiyle hem de insanın ancak en berbat kâbuslarından tanıyabileceği bir rakiple karşılaşırlar. Bu amansız düşmana karşı verdikleri mücadele insanlığı tehdit eden virüsün tüm dünyaya yayılmasını durdurabilecek kadim bir sırrı da açığa çıkaracaktır.

“Jeremy Robinson yine yapacağını yaptı. İçgüdü çarpıcı, düşündürücü ve en zayıf insana bile cesaret verecek kadar testosteronla dolu bir hikâye. Satranç Takımı geri döndü ve bir kez daha dünyayı kurtarmak için dünyanın bir ucuna gidiyor.”
-thenovelblog.com

“Robinson'ın ses getiren Satranç Takımı serisinin ikinci romanı bir bilgisayar oyunu olacak kadar çılgın ve yaratıcı bir gerilim.”
-Publisher's Weekly

“Nabız yazılı bir video oyunu gibiydi. İçgüdü ise James Cameron'ın Aliens'ına bir övgü niteliğinde. Karakterinin etkileyici ve sürükleyici değişimleriyle İçgüdü, Robinson'ın bugüne kadar yazdığı en iyi kitap ve şüphesiz James Rollins ve Matthew Reilly'nin abartılı stillerini seven gerilim romanı tutkunlarının en iyiler listesinde yerini alacak.”
-Booklist

Okur Yorumları

0 nurcengiz 14 01 2014
Süper bi kitap yazarin nabiz adlı kitabindaki karakterlerin yeni maceralari. Diğer gelecek kitabi sabirsizlikla bekliyorum Sürükleyici akici ilginç bir hikaye...
0 sonimhotep 15 12 2014
3. Kitap ne zaman cikacak sabirsizlikla bekliyoruz. Yurt disin da seri almis basini gidiyor. Lutfen biraz acele ediniz. Iyi calismalar
Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler