Üye Girişi


Burada Sensiz Çok Eğleniyorum

/ Courtney Maum
Kitap Adı : Burada Sensiz Çok Eğleniyorum  
Çevirmen : Cahit Kaya
Orjinal Adı : I Am Having So Much Fun Here Without You (Türkçe)
Yayın Tarihi : Haziran 2020
ISBN : 9786052998366
Sayfa : 352
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Bu, Tersten Yaşanan Bir Aşk Hikâyesidir.Richard Haddon güzel bir hayata sahiptir: Bir Fransız olan güzel ve başarılı eşi Anne her konuda ona destek veriyordur ve Camille isminde tatlı bir kızları vardır. Üstelik Paris’teki ilk sergisi büyük ilgi görmüştür. Buna karşın birçoğunun yalnızca hayalini kurabildiği bu hayattan sıkılan İngiliz adam, mutluluğu başka birinde bulduğunu sanır fakat uzun sayılabilecek bir ilişkinin ardından kadın, bir gün onu başka bir adam için terk eder. Richard bir yandan bu durumu kabullenmeye çalışırken karısının hamileliği sırasında aşklarının sembolü olarak yaptığı tablonun da satıldığını öğrenir. Bunun üzerine bir içsel hesaplaşmaya giren Richard aslında hâlâ Anne’e âşık olduğunu anlar ve ailesini eski günlerine kavuşturmak için çabalamaya karar verir. Ancak bu esnada Anne’in eline, Richard’ın evlilik dışı ilişkisine dair gerçeklerin yer aldığı bir mektup geçer. Richard’ın Anne’in sevgisini ve saygısını geri kazanmak için çok çaba sarf etmesi gerekecektir.

“Evlilik hayatında yaşanması muhtemel olaylar Burada Sensiz Çok Eğleniyorum’da başarılı bir şekilde anlatılıyor. Bu kitap insanlara eşlerinin ve beraber kurdukları hayatın değerini anlamaları için bir hatırlatıcı niteliğinde olacak.”

REAL SIMPLE“Maum kitabında çok eğlenceli bir dil kullanmış. Sanattaki gösterişe dair gözlemlerini de hicivden faydalanarak başarılı bir şekilde aktarmış. İlgi çekici.”

THE NEW YORK TIMES BOOK REVIEW“Aşk ve sadakat üzerine eğlenceli, dokunaklı ve bilgece yazılmış bir roman. Burada Sensiz Çok Eğleniyorum’u okuduktan sonra kendinize ve ilişkinize dair tekrar düşüneceğiniz konular olacak.”

PEOPLE“Kitabın konusu kadar olayın geçtiği yer ve tasvirler de dikkat çekiyor. Courtney Maum gerçekten yetenekli bir yazar; herkesin yaşayabileceği bir meseleyi eğlenceli ve dürüst bir şekilde ele almış.”

THE WASHINGTON POST“Aşk ve evlilikle ilgili harika bir hikâye. Oldukça etkileyici ve okuması keyifli.”

TODAY SHOW

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Courtney Maum Brown Üniversitesi’nde karşılaştırmalı edebiyat ve Fransızca tercümanlık okudu. Ardından beş yıl boyunca Fransa’da yaşadı, orada parti organizatörlüğü yaptı. Bugün Berkshires, New York ve Paris arasında mekik dokuyor; yaratıcı marka strateji uzmanı ve köşe yazarı olarak çalışıyor. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler