Üye Girişi


İÇSEL YAŞAM

/ Christophe André
Kitap Adı : İÇSEL YAŞAM  
Çevirmen : Çiğdem Büyükataman Guetta
Orjinal Adı : La Vie Intérieure (Türkçe)
Yayın Tarihi : Ocak 2020
ISBN : 9786052997918
Sayfa : 184
Ebat : 13,7 x 21

Kitap Hakkında

Herkesin İçinde Bir Evren Yatar

İnsan ruhu konusunda uzman yazar Christophe André’den içsel yaşamımızın ve duygularımızın evrenine aydınlatıcı bir yolculuk.

İçsel yaşamımız ruhumuzun en derinlerinde girdaplar halinde akıp duran düşünceler, hatıralar, projeler ve duygular dünyasıdır. Bazen uzaktan uzağa duyulan bir fısıltı halindedir, ancak duymasını bilene kendini tanımak ve daha iyi bir yaşam sürmek için eşi bulunmaz hazineler sunar.

İşte bu yüzden sizi içsel yaşamınızın mucizelerle dolu dünyasını düzenli olarak dinlemeye ve sizi siz yapan şeylerin kökenine dikkatle bakmaya davet ediyorum. Maddeciliğin ve dış görünüşün önem kazandığı günümüz dünyasında bu kendine dönüş hem zorunlu hem de duygusal dengemiz, yaratıcılığımız, empati yeteneğimiz ve özgürlüğümüz açısından şaşırtıcı sonuçlar yaratacak bir yolculuktur. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, içsel dünyanıza dair kırk ayrı alana değinen kırk bölümle bu yolculuktaki en büyük destekçiniz olacak.


“Christophe André ile birlikte duyguların dünyasında bir yolculuğa çıkacaksınız.”
Papiers

“Fransa’nın en ünlü meditasyon ustası ve pozitif psikoloji duayeni André hayatı hayat yapan şeyleri ve insan yaşamını güzelleştiren detayları aktarmakta çok başarılı.”
Sens et Santé

“Bu kitap bize kısa süreliğine bile olsa hayatın güzelliğini görmemizde yardımcı oluyor. Bu yüzden de paha biçilemez.”
Pélerin

“Christophe André, okurlarına dengelerini yeniden bulmaları ve hayatın çalkantılarında ayakta kalmaları için yardımcı olacak değerli bilgiler veriyor.”
Gala


Christophe André, Paris’in Sainte-Anne Üniversite Hastanesi’nde çalışan, duygusal sorunlar, anksiyete ve depresyon alanında uzmanlaşmış bir psikiyatrdır. 2016 yılında yayımladığı tıp araştırması sonucu Jean Bernard Ödülü’ne layık görülen André Fransa’da ve dünyada üne kavuşmuş birçok popüler psikoloji ve meditasyon kitabının yazarıdır. Tam bir mükemmeliyetçi olan Christophe André tek büyük şaheserinin üç kızı olduğunu düşünmektedir…

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Christophe André yıllardır meditasyonla uğraşan bir psikiyatr uzmanıdır ve çok satan kitaplara imza atmıştır. Paris'teki Sainte-Anne Hastanesi'nde meditasyon grupları yönetmekte ve hastalarının kendilerini acılarından soyutlamasına ve hayatın tadını çıkarabilmesine yardımcı olmaktadır. Meditasyon psikiyatri alanında bir çok kitap yayınlamış olan André'nin en yaratıcı ve kişisel kitabıdır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler