Üye Girişi

BEN SERİ KATİL DEĞİLİM

/ Dan Wells
Kitap Adı : BEN SERİ KATİL DEĞİLİM  
Çevirmen : İlker İyidoğan
Orjinal Adı : I Am Not a Serial Killer (İngilizce)
Yayın Tarihi : 23 Mayıs 2018
ISBN : 9786052994917
Sayfa : 280
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Göz göze gelmekten sakın.
Yoksa seni nasıl öldüreceğini planlayacaktır!


Adı: John Wayne Cleaver
Yaşı: 15
Tanı: Antisosyal kişilik bozukluğu.
Seri katillere ilgi duyuyor.
Tehlikeli olabilir.


John Wayne Cleaver tehlikeli, hem de çok tehlikeli olma potansiyeli olan genç bir adamdır. Ailesinin işlettiği cenaze evindeki cesetler arasında büyümekte, annesi ve teyzesiyle beraber burada çalışmaktadır. Hayvanları öldürmeye özel bir eğilimi ve erken yaşlardan itibaren seri katillere karşı gerçek bir tutkusu vardır. Bu yüzden kendi kaderinin çizildiğini düşünmektedir. Ancak John dürtülerini bastırabilmek adına bazı kurallara uymaya karar verir: İnsanlara karşı sadece olumlu düşünceler besle, hayvanlara yaklaşma, suç mahallerinden uzak dur!
Fakat bu son kurala uyması, evine çok yakın bir yerde acımasızca parçalanmış bir ceset bulunduğunda çok zor hale gelir. Cinayetler devam edince John’un katille tanışma arzusu büyüyecek ve onu bulmak için karanlık dürtülerine başvurmaktan çekinmeyecektir...
Bu sessiz, küçük kasabada John’dan daha tehlikeli biri olabilir mi? Nihayet kendi ayarında bir rakip bulabilecek mi?

“Elinizden düşüremeyeceğiniz bu şaşırtıcı roman Dan Wells’in inanılmaz bir yeteneğinin olduğunun kanıtıdır. Başkahraman olan genç, ürkütücü olduğu kadar da sevimli. Daha fazla John Wayne Cleaver, lütfen.”
F. Paul Wilson

“Hikâyenin güzelliği karakterlerin derinliğinde gizli. Birinci tekil şahısla anlatılmış olması okuru daha da kendine çekiyor. Yaşınız ve roman türü tercihiniz ne olursa olsun bu romanı derin ve ilginç bulacaksınız.”
New York Times

“Jeff Lindsay’nin Dexter serisi ve televizyon uyarlamasının hayranları, Wells’in bu üçlemesinin başkahramanı on beş yaşındaki sosyopat John Wayne Cleaver’a bayılacak. Wells, okuyucuya beklenmedik bir başkahraman sunarak harika bir iş çıkarmış.”
Publishers Weekly

“Dâhiyane! Unutulmaz karakterlerin ve ürkütücü gerilimin olduğu bu romanda tehlikeli ters köşeler aklınızı başınızdan alacak.”
Jonathan Maberry

“Karmaşık, ürkütücü ve korkutucu ancak bir o kadar da dâhiyane ve cesur.”
Wondrous Reads

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler