Üye Girişi


HEY: Huysuz, Ergen, Yalancı

/ Kody Keplinger
Kitap Adı : HEY: Huysuz, Ergen, Yalancı  
Çevirmen : Ilgın Berivan Yıldız
Orjinal Adı : LOL: Lying Out Loud (Türkçe)
Yayın Tarihi : 22 Haziran 2016
ISBN : 978-605-343-896-0
Sayfa : 320
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Bazen en büyük aşklar küçük bir yalanla başlar…

Sonny Ardmore mükemmel bir yalancıdır. Babasının hapse girmesi konusunda yalan söyler. Annesinin onu evden atması konusunda yalan söyler. Ve gidecek başka yeri olmadığı için her gece gizlice arkadaşının evine girmesi konusunda da.

Amy Rush, Sonny’nin sırlarını, kıyafetlerini, hatta düşmanı Ryder Cross dahil her şeyini paylaştığı tek kişidir. Ancak Sonny istemeden kendini bir gece Ryder’la yazışırken bulur… ve aslında ondan hoşlanabileceğini fark eder. Fakat ortada ufak bir aldatmaca vardır: Ryder, Amy’yle yazıştığını sanmaktadır. Ryder’ın hoşlandığı kişinin aslında kendisi olduğunu fark etmesini sağlayacak karmaşık bir plan yapan Sonny sonunda yalanlarının üstünü örtebilecek mi, yoksa tüm bunlar hem hoşlandığı çocuğu hem de dostunu kaybetmesine mi neden olacak?

“Keplinger cesaret ve yaşama sevinciyle dolu, etkili ve inandırıcı karakterler yaratıyor. Ateşli, canlı, eğlenceli.”
Kirkus Reviews

“Tek oturuşta kolayca bitirilebilecek, okurlara güçlü karakterler ve gizem sunan bu roman, bakış açınızı değiştirecek bir hayat dersi veriyor.”
VOYA, Erica Villegas

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Küçük bir Kentucky kasabasında doğup büyüdü. Lisenin son senesinde YALSA Top Ten Quick Pic For Reluctant Readers’a giren ve Romantic Times’ta birinci seçilen ilk romanı SAP’ı kaleme aldı. Kitap daha sonra film oldu. Kody aynı zamanda Shut Out, A Midsummer’s Nightmare ve çocuk kitabı The Swift Boys & Me kitaplarının da yazarıdır. Çocuklar ve genç yetişkinler için kitap yazmayı sürdürdüğü New York’ta yaşamaktadır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler