Üye Girişi


ÇEVRİMİÇİ KIZ TURNEDE

/ Zoe Sugg
Kitap Adı : ÇEVRİMİÇİ KIZ TURNEDE  
Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan
Orjinal Adı : Girl Online: On Tour (Türkçe)
Yayın Tarihi : 12 Nisan 2016
ISBN : 978-605-343-833-5
Sayfa : 360
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Penny yola çıkmaya hazır!

Noah, Penny’yi Avrupa turnesine davet etmiştir ve Penny rock tanrısı erkek arkadaşıyla vakit geçirmek için sabırsızlanmaktadır.

Noah’nın sıkışık programı, Penny’yi pek hoş karşılamayan grup arkadaşları ve kıskanç hayranlardan aldığı tehdit mesajlarının arasında Penny turne hayatına uygun olup olmadığını sorgulamaya başlar. Ailesini, en yakın arkadaşını… ve Çevrimiçi Kız blogunu da çok özler.

Penny kendi yaşamı ile yolda sürdürdüğü aşk hayatı arasında denge kurmayı başarabilecek mi, yoksa mükemmel bir yaz tatilinin peşinden koşarken tüm güzellikleri kaçıracak mı?

Zoe Sugg, namıdiğer Zoella küçüklüğünden beri hikâyeler yazmaktadır. Güzellik, moda ve yaşam hakkındaki blog ile videolarının
çok sayıda takipçisi ve milyonlarca Youtube abonesi vardır.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

28 Mart 1990’da dünyaya gelen İngiliz Zoe Elizabeth Sugg, moda ve güzellik alanlarında vlogger, YouTuber ve yazardır. En çok YouTube kullanıcı adı olan Zoella olarak tanınmaktadır. Şubat 2009’da açtığı blogu Zoella, Eylül 2015 itibariyle toplam 540 milyon kez ziyaret edildi. Kasım 2014’te piyasaya sürülen ilk romanı Çevrimiçi Kız’la Nielson BookScan’ın bu tür rekorları derlemeye başladığı 1998’den beri en yüksek ilk hafta satış miktarı yakalayan yeni romancı rekorunu kırdı. Serinin devam kitabı olan Çevrimiçi Kız Turnede ise 20 Ekim 2015’te yayımlandı. Zoe Sugg Brighton’da yaşamaktadır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler