Üye Girişi


ÇEVRİMİÇİ KIZ

/ Zoe Sugg
Kitap Adı : ÇEVRİMİÇİ KIZ  
Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan
Orjinal Adı : Girl Online (Türkçe)
Yayın Tarihi : 29 Haziran 2015
ISBN : 978-605-343-580-8
Sayfa : 360
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Penny’nin bir sırrı var.

Penny, Çevrimiçi Kız rumuzuyla arkadaşlık, erkekler, çılgın ailesi ve hayatını ele geçirmeye başlayan panik ataklarla ilgili hislerini blogunda paylaşmaktadır. İşler iyice sarpa sarınca, ailesi hava değişiminin Penny’ye iyi geleceğini düşünerek onu hemen New York’a götürür. Burada, muhteşem yakışıklı gitarist Noah’ya ilk görüşte âşık olan Penny, aralarında geçen her şeyi blogunda anlatmaya başlar.

Ancak Noah’nın da bir sırrı vardır; Penny’nin herkesten gizlediği blogger kimliğini ve en yakın arkadaşıyla ilişkisini tehdit edecek kadar büyük bir sır…


“HER ZAMAN BİR KİTAP YAZMAYI HAYAL ETMİŞTİM. BU HAYALİMİN GERÇEKLEŞTİĞİNE İNANAMIYORUM. ÇEVRİMİÇİ KIZ BENİM İLK ROMANIM VE ONU OKUYACAĞINIZ İÇİN ÇOK HEYECANLIYIM.”
Zoe

Twitter’da 3,5 milyon, Instagram’da 4,5 milyon ve Youtube’da 8 milyon takipçiye sahip internet fenomeni ve Zoella blogunun yaratıcısı Zoe Sugg’ın ilk romanı.

Hakları 35 ülkeye satıldı ve sadece İngiltere’de 400.000’in üzerinde satışa ulaşarak 2014’ün en hızlı satan kitabı oldu.

Yayımlandığı ilk hafta satış rekoru kırarak E. L. James, J. K. Rowling, Stephenie Meyer ve Dan Brown gibi yazarları geride bıraktı.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

28 Mart 1990’da dünyaya gelen İngiliz Zoe Elizabeth Sugg, moda ve güzellik alanlarında vlogger, YouTuber ve yazardır. En çok YouTube kullanıcı adı olan Zoella olarak tanınmaktadır. Şubat 2009’da açtığı blogu Zoella, Eylül 2015 itibariyle toplam 540 milyon kez ziyaret edildi. Kasım 2014’te piyasaya sürülen ilk romanı Çevrimiçi Kız’la Nielson BookScan’ın bu tür rekorları derlemeye başladığı 1998’den beri en yüksek ilk hafta satış miktarı yakalayan yeni romancı rekorunu kırdı. Serinin devam kitabı olan Çevrimiçi Kız Turnede ise 20 Ekim 2015’te yayımlandı. Zoe Sugg Brighton’da yaşamaktadır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler