Üye Girişi

Piyasayı Alt Üst Eden Kitap

/ Joel Greenblat
Kitap Adı : Piyasayı Alt Üst Eden Kitap  
Yayın Tarihi : Ekim 2006
ISBN : 9944-326-29-1
Sayfa : 168 Sayfa
Ebat : 13,5 x 18,5
Fiyatı : 10.00 TL

Kitap Hakkında

Piyasayi Altüst Eden Küçük Kitap
Para Kazanmanın Sihirli Formülü
Joel Greenblatt
Dünyanin 1 Numarali Borsa Sihirbazinda Para Kazandiran Süper Fikirler
"Piyasada büyük paralar kazanma konusunda kilometre taşı olacak bir kitap."
-Michael Steinhardt, Wall Street Yatırım Uzman
"Basit bir şekilde anlatmak gerekirse mükemmel. Son 50 yılın en önemli yatırım kitaplarından birisi."
-Michael F. Price
Dört yıl üniversite okumak size piyasada büyük paralar kazanmanın yollarını vermeyecektir. Fakat bu kitaba iki saat ayırarak bunu elde edeceksiniz. Gotham Capital'in kurucusu ve yönetim ortağı olan Joel Greenblatt size 'büyük paralar kazanmanın' yollarını basitleştirerek gösteriyor.
Piyasayı Altüst Eden Küçük Kitap borsa piyasasında başarılı bir yatırımı sağlamak için gerekli olan ilkeleri basitleştirmekten de öteye gider. Bu kitap uygun fiyatlar üzerinden şirket hisseleri satın almanızı sağlayacak 'sihirli formülü' verir. Bu formül yaygın bir şekilde test edilmiştir ve hem akademik hem de profesyonel dünyada büyük bir atılımdır. Burada sağduyulu yöntem matematik becerileri, sade bir dil ve nükte kullanılarak anlatılır. Okuyucular geniş bir kâr marjı ile, büyük paralar kazanmak için düşük riskli bu yöntemi nasıl kullanacaklarını öğreneceklerdir.
Birçok üst düzey akademisyen ve profesyonelden bile daha başarılı bir yatırım gelirine sahip olabilirsiniz. Fakat dahası da var. Bunu kendi başınıza yapabilirsiniz-hem de düşük bir riskle. Hiçbir tahminde bulunmadan, genel sağduyuyu ve iki basit konsepti kullanan 'sihirli formülü' adım adım takip ederek bunu yapabilirsiniz. Yatırıma başlamak için hiçbir zaman erken ya da geç değildir ve burada açıklanan basit ilkeleri ve 'sihirli formülü' takip ederek, çok düşük bir riskle sıra dışı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler